sobota, 11 kwietnia 2015

Carousel

Spódniczka- Pepco


Bluzka- H&M


To była pierwsza współpraca z Karoliną. Sesję zaplanowałyśmy na sobotę rano nad zbiornikiem Sudety w Bielawie, niestety w skutek pewnych nazwijmy to "problemów technicznych"z mojej strony, sesja odbyła się z ponad godzinnym opóźnieniem.. Podczas sesji towarzyszyła nam pomoc, a mianowicie Agata. Głównym zamysłem było "wykorzystanie" karuzeli, które przyjechały na odbywające się w weekend Dni Bielawy. Udało nam się i nie było prawie żadnych ludzi. A panowie z obsługi karuzel byli bardzo mili i pomocni. Było w sumie aż 6 stylizacji, a miejscami wykorzystanymi do zdjęć były: karuzele, fontanna, zbiornik Sudety i molo. Jedno ze zdjęć (czarno-białe przy Kassie) zostało wysłane na ogólnopolski konkurs fotograficzny.


Photography: Magdalena Łuniewska
Model: Karolina Karcz
Help: Agata Szewczuk

Fanpage: https://www.facebook.com/hiddenlife.photography

3 komentarze:

 1. Fajna sesja :) chyba najbardziej podobają mi się te czarno-białe zdjęcia i to w sepii... ;)
  Pozdrawiam www.pisanieswiatlem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. mam wrażenie, że wrzuciłaś wszystkie ostre zdjęcia tutaj. nie było żadnego kryterium wyboru. na drugi raz spróbuj wybrać kilka zdjęć, a nie wrzucać wszystkich hurtem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hejt z anonima oczywiście ;p po to założyłam blog, żeby dodawać tu zdjęcia z sesji. wybrane zdjęcia są na fanpage na facebooku

   Usuń